Tab Title

Apie Glotera

Kelionių agentūra „Glotera“ gyvuoja nuo 2001 m. Esame IATA (Tarptautinės oro vežėjų asociacijos) akredituota profesionalų komanda siekianti užtikrinti savo klientams aukščiausią aptarnavimo kokybę ir kelianti ypatingus reikalavimus tiek sau, tiek savo partneriams. Kruopščiai ir atsakingai atrinkti partneriai – bendraminčiai, unikalių kelionių vadovai ir gidai įvairiose pasaulio šalyse – leidžia garantuoti teikiamų paslaugų kokybę, stabilumą, patikimumą bei geriausią kainą. Savo darbe vadovaujamės individualiu požiūriu į klientą, atsižvelgiame į asmeninius poreikius ir pomėgius, stengiamės įgyvendinti net drąsiausias idėjas. Kasdien ieškome naujų ir įdomių vietų, tobuliname jau išbandytus maršrutus, stebime kelionių tendencijas, tad turime ką pasiūlyti net išrankiausiam ir patyrusiam keliautojui! Džiaugiamės, jog išskirtinę kokybę ir dėmesį vertinantys klientai ne tik sugrįžta, bet ir rekomenduoja mūsų paslaugas partneriams bei draugams. Daugiau nei 90% žmonių atranda mus pagal jau keliavusiųjų rekomendacijas ir tai yra didžiausias mūsų atlygis.

Misija
Mūsų misija – tai individualiu požiūriu į klientą pagrįstos, aukščiausios kokybės verslo ir poilsio kelionės Jums.

Vizija
Profesionalų komanda, kuri nuolat tobulėja ir palaiko ilgalaikius abipusiu pasitikėjimu pagrįstus santykius su savo klientais.

Profesionalumas. Mūsų specialistai turi išsamias profesines žinias ir geba rasti geriausius sprendimus. Svarbiausia mums – individualūs kliento poreikiai ir jo saugumas. Laikomės aukščiausios kokybės aptarnavimo standartų ir pagarbos klientui viso bendradarbiavimo proceso metu.

Nuolatinis tobulėjimas. Nuolatinė pažanga – judėjimas į priekį, įgūdžių ir profesinių gebėjimų gerinimas, profesinio lygio kėlimas yra mūsų kasdienybė.

Sąžiningumas. Pagarba ir sąžiningas elgesys tiek su kolegomis, tiek su klientu garantuoja ilgalaikius ir profesionalius santykius.

Atsakomybė. Jaučiame atsakomybę už vykdomas paslaugas, priimamas pareigas ir įsipareigojimus klientui, kolegoms ir įmonei. Atsakome už savo veiksmus, įsivėlus klaidai ją pripažįstame ir ištaisome.

Bendradarbiavimas. Vieninga komanda, draugiškas ir stiprus ryšis su kolegomis bei klientais garantuoja sėkmingai pasiektus ir įgyvendintus tikslus.

MES SU DŽIAUGSMU RAŠYTUME JUMS LAIŠKUS

Viena – du kartus per mėnesį, tik deja nežinome kur tuos laiškus siųsti…

Palikite savo el. pašto adresą ir gaukite kelionių naujienas tiesiai į savo pašto dėžutę