Mes priimti į pasaulinį kelionių agentūrų tinklą „Virtuoso“

Vilma Kondratienė

Jau daugiau nei 20 metų „Virtuoso“ prekės ženklas siejamas su išskirtinių ir prabangių kelionių organizavimu. Šiandien „Virtuoso“ yra viena iš ryškiausių ir žinomiausių asociacijų nemasinio, premium klasės turizmo srityje. Tinklo tikslas – teikti klientams aukščiausio lygio paslaugas ir patirtis bei unikalius, kitiems neprieinamus pasiūlymus. Pagrindinė šios asociacijos sėkmės paslaptis – kruopščiai atrinkti asociacijos nariai, atitinkantys aukštus reikalavimus, asmeniniai ryšiai ir asmeninė ekspertinė patirtis. Asociacija vienija geriausius kelionės patarėjus.

Tapti „Virtuoso“ nariais nebuvo paprasta. Tinklas tikrina kiekvieną partnerį, vertina jo nuopelnus, dažniausiai pasirenkami geriausi tame regione atstovai. Kelionių agentūra turi atitikti „Virtuoso“ verslo modelį, filosofiją, klientūrą ir verslo kultūrą. Dėl to labai didžiuojamės gavę kvietimą prisijungti prie pirmaujančio pasaulyje agentūrų tinklo – tai reiškia, kad mūsų 20 metų darbas ir patirtis buvo įvertinti.

„Virtuoso“ tinkle labai svarbūs asmeniniai ryšiai – tam rengiami įvairūs renginiai, iš jų žinomiausias – „Virtuoso Travel Week“, kurio tikslas pasidalinti asmenine patirtimi bei suteikti galimybę asociacijos nariams susipažinti bei užmegzti glaudžius asmeninius ryšius, kurie ateityje leistų kelionių patarėjams bendrauti tiesiogiai su viešbučių, kruizų ir kitų kelionių paslaugų teikėjų vadovais bei gauti unikalius, kitiems neprieinamus pasiūlymus savo klientams.

Priėmimas į „Virtuoso“ tinklą yra tarsi raudonas kilimas į prabangaus turizmo pasaulį, asmeninis kvietimas į geriausius pasaulio viešbučius išskirtinėmis sąlygomis, įdomiausias ir unikaliausias patirtis, o tai reiškia visiškai kitokią poilsio kokybę. „Virtuoso“ ne šiaip sau save vadina „kelionių meno specialistais“ arba „svajonių dirigentais“. Dabar savo klientams galime pasiūlyti ne tik išskirtinį aptarnavimą ir privilegijas geriausiuose pasaulio viešbučiuose, bet ir jų drąsiausių svajonių įgyvendinimą – kvietimus į žinomiausius ir sunkiai prieinamus renginius, privačias ekskursijos nedarbo metu į garsiausius muziejus, vakarienės geriausiuose pasaulio restoranuose.