Pasakiškos atostogos Jungtiniuose Arabų Emyratuose

Jūratė Valčiukė

Jungtiniai Arabų Emyratai – kontrastų šalis. Senosios tradicijos čia susipina su šiuolaikiniu gyvenimo tempu, todėl keliautojai, atvykę į šią šalį, neatsistebi tiek arabišką pasaką primenančiomis mečetėmis, tiek milžiniškais dangoraižiais. Tiek vietinėmis šurmuliuojančiomis turgavietėmis, tiek aukščiausios klasės prekybos centrais. O kur dar smėlingos dykumos kopos, pasakiško grožio paplūdimiai ir krištolo skaidrumo jūra. Jungtiniai Arabų Emyratai – šalis, kuri patiks tiems keliautojams, kurie savo atostogų metu nori įvairiapusiško poilsio: tiek pažintinio, tiek poilsinio.

Keliaujant Jungtiniuose Arabų Emyratuose labai nedaug kur susidursite su įkyriais siūlymais kažką pirkti gal tik vietiniame prieskonių turguje. Visur kitur priešingai maloniai šypsosis arba tik kukliai paklaus, ar reikia padėti. Jungtiniai Arabų Emyratai patenka į saugiausių pasaulio šalių dešimtuką ir keliauti čia tikrai malonu.

Tai dėl ko tikrai nuoširdžiai rekomenduotume atvykti į Jungtinius Arabų Emyratus dėl galimybės pasimėgauti ir pasilepinti. Pasaulyje kai kurios vietos turi būti išbandomos prabangiai, nes tokia yra jų stiprioji pusė. Jungtiniai Arabų Emyratai moka tai prabangai suteikti dar daugiau vertės, ypač, jei atsakingai pasirinksite vietas ir viešbučius.

Jungtinius Arabų Emyratus kasmet aplanko milijonai turistų iš viso pasaulio. Taigi nėra keista, kad rekordų griovėjas Dubajus, turistus pasitinka su neįtikėtinos prabangos viešbučiais. Pristatome jums kelis mūsų kelionių ekspertų lankytus ir gerai įvertintus viešbučius.

Madinat Jumeirah 

Tai įspūdingas viešbučių ir restoranų kompleksas, kurio architektūra ir interjeras atspindi „Senosios Arabijos“ tradicijas. Visa teritorija išraizgyta vandens kanalais, kuriais plaukioja arabiškos Abra valtelės. Šiais tradiciniais vandens taksi svečiai iš savo kambarių plukdomi į restoranus bei paplūdimį. Kompleksui priklauso net 2 km ilgio privati paplūdimio pakrantė. Šis prabangus kurortas turi net savo tradicinį turgų. Čia taip pat rasite įspūdingą, be galo išpuoselėtą sodą. Pavalgyti galima viename iš gausybės restoranų.

Visa tai priklauso Jumeirah grandinei, kaip ir Wadi Wadi vandens atrakcionų parkas, įsikūręs šalia komplekso. Tad šis kompleksas ypatingai populiarus tarp šeimų su įvairiausio amžiaus vaikais. Visi komplekse esantys viešbučiai išskirtiniai ir įspūdingi, tad galite rinktis jūsų širdžiai mieliausią: Jumeirah Al Qasr – rūmų stiliaus viešbutis, Jumeirah Mina A‘Salam – arabiškas tradicinis beduinų stiliaus, Jumeirah Al Naseem pats naujausias ir labiau modernaus stiliaus.  Jumeirah Dar Al Masyaf – tiems kam norisi privatumo, gyvenimas tradiciniuose vasarnamiuose. Ir komplekso pasididžiavimas ir kvapą gniaužiantis pasirinkimas – privačios Malakiya vilos.

Nikki Beach Resort & Spa Dubai

Vienas populiariausių viešbučių pastaraisiais metais Dubajuje. „Nikki Beach“ vardas savaime jau diktuoja šiuolaikinį dizainą, madą, muziką ir meną. Visą tai rasite šiame kurorte, kuris alsuoja prabanga ir tuo pačiu visiška laisve. Puiki viešbučio lokacija – vos 15-20 min. kelio iki centro, oro uosto ir daugelio lankytinų objektų, net ir tokiame didmiestyje kaip Dubajus.

Viešbutis turi visiškai privatų didžiulį paplūdimį ir visame pasaulyje pagarsėjusį „Nikki Beach club“. Būk stilingas ir švęsk gyvenimą, apsistodamas šiame viešbutyje.