Klientų aptarnavimas Kaune

Sporto g. 3, Kaunas

               Biuras Kaune

I-V 09:00 - 18:00

              Darbo laikas

+370 37 301004

              Privačios ir verslo kelionės, aviabilietai

kaunas@glotera.lt

              Privačios ir verslo kelionės, aviabilietai

buhalterija@glotera.lt

              Buhalterija

info@glotera.lt

             Pasiūlymai ir informacija

Darbuotojų kontaktai

Lina

Lina Čepokienė
Kauno biuro vadovė
+370 655 00999,+370 37 301004
lina@glotera.lt

Ineta

Ineta Brazdeikaitė
Kelionių vadybininkė
+370 655 00999,+370 37 301004
ineta@glotera.lt

Agne

Agnė Adomėnė
Verslo kelionių vadovė
+370 686 57999,+370 37 301005
agne@glotera.lt

Rasa-S

Rasa Sujetaitė
Verslo kelionių vadybininkė
+370 655 00999,+370 37 301004
rasa.s@glotera.lt

Paule

Paulė Ivanauskienė
Kelionių vadybininkė
+370 655 00999,+370 37 301004
paule@glotera.lt

MES SU DŽIAUGSMU RAŠYTUME JUMS LAIŠKUS

Viena – du kartus per mėnesį, tik deja nežinome kur tuos laiškus siųsti…

Palikite savo el. pašto adresą ir gaukite kelionių naujienas tiesiai į savo pašto dėžutę