Klientų aptarnavimas

A. Juozapavičiaus g. 3, Vilnius

             Biuras Vilniuje

I-V 09:00 - 18:00

             Darbo laikas

+370 5 2647129

             Privačios kelionės

+370 5 2647126

              Aviabilietai ir verslo kelionės

travel@glotera.lt

             Privačios kelionės

flights@glotera.lt

              Aviabilietai ir verslo kelionės

buhalterija@glotera.lt

              Buhalterija

info@glotera.lt

             Pasiūlymai ir informacija

Darbuotojų kontaktai

Elita

Elita Žvalionienė
Kelionių dizainerė
+370 614 48279, +370 5 2102216
elita@glotera.lt

Violeta

Violeta Kensminaitė
Individualių kelionių vadovė
+370 670 30839,+370 5 2102216
violeta@glotera.lt

Jurate

Jūratė Valčiukė
Individualių kelionių vadovė
+370 698 26865,+370 5 2102216
jurate@glotera.lt

Zana-U

Žana Urbanovičienė
Verslo kelionių vadovė
+370 685 00099,+370 5 2102216
zana@glotera.lt

Daina

Daina Vitkauskienė
Verslo kelionių vadybininkė
+370 611 21054, +370 5 2647126
daina@glotera.lt

Marina

Marina Jakubauskaitė
Verslo kelionių vadybininkė
+370 614 73755,+370 5 2647126
marina@glotera.lt

Algirdas

Algirdas Kostinas
Verslo kelionių vadybininkas
+370 686 00999,+370 5 2647126
algirdas@glotera.lt

Rasa-T

Rasa Tilvikienė
Turizmo skyriaus vadovė
+370 652 25258, +370 5 2647129
rasa@glotera.lt

Oksana-600x900

Oksana Barabaš
Kelionių vadybininkė
+370 655 99900,+370 5 2647129
oksana@glotera.lt

Daumante

Daumantė Derutė
Kelionių vadybininkė
+370 699 61125,+370 5 2647129
daumante@glotera.lt

Aiste

Aistė Kazulėnaitė
Kelionių vadybininkė
+370 693 01205,+370 5 2102216
aiste@glotera.lt

Evelina

Evelina Soloveičik (motinystės atostogose)
Kelionių vadybininkė
+370 687 79987,+370 5 2647129
evelina@glotera.lt

Indira

Indira Žuromskaitė
Pardavimų ir marketingo vadovė
+370 5 2102217
indira@glotera.lt

MES SU DŽIAUGSMU RAŠYTUME JUMS LAIŠKUS

Viena – du kartus per mėnesį, tik deja nežinome kur tuos laiškus siųsti…

Palikite savo el. pašto adresą ir gaukite kelionių naujienas tiesiai į savo pašto dėžutę