Ieškant kelionės šeimai, porai ar solo, labai svarbu suprasti, kokios kelionės Jums iš tikrųjų reikia. Pirmas klausimas, kurį užduos kelionių ekspertas susitikimo metu – norite poilsinės ar pažintinės kelionės?

Poilsinės kelionės dažniausiai pasižymi lėtesniu tempu, mažiau streso. Žinoma, jeigu norėsite susipažinti su kurorto kultūra, žmonėmis ir patiekalais, jus laisvai galėsite tai padaryti. Svarbu pažymėti, kad poilsinių atostogų kokybei daug įtakos turi pasirinktas kurortas. Vieni kurortai yra skirti jaunimui, kiti – šeimoms, treti– vyresnio amžiaus žmonėms. Todėl svarbu žinoti, ar pasirinktas kurortas nebus Jums per daug triukšmingas arba nuobodus. Jeigu keliaujate su vaikais, pasidomėkite ar viešbutyje yra pramogos vaikams: baseinai, žaidimo aikštelės, įvairūs grupiniai užsiėmimai. Nes pritaikytuose vaikams viešbučiuose galėsite geriau atsipalaiduoti ir iš tikrųjų pailsėti.

Pažintinių kelionių tikslas – pažinimas. Čia svarbiausia kuo daugiau pamatyti, sužinoti, patirti. Žinoma, pažintinės kelionės yra labiau varginančios ir didesnio tempo nei poilsinės. Tačiau kai tikslas yra pažinti skirtingas kultūras, pamatyti kuo daugiau nuostabių kraštovaizdžių ir išragauti įvairiausių patiekalų, minėtos problemos tampa ne tokios svarbios. Apgyvendinimas pažintinėse kelionėse dažniausiai būna ne viename viešbutyje ir tik su pusryčiais. Nes dažniausiai keliaujama nuo vieno lankytino objekto iki kito. Kartais keliaujama net keliose šalyse.Ką Jūs bepasirinktumėte, mes visada pasiruošę atsižvelgti į visus Jūsų pageidavimus ir įgyvendinti pačias drąsiausias Jūsų idėjas – ar tai būtų savaitgalio gurmaniška kelionė į Prancūzijos vynines, ar kruizas į Antarktidą, ar kelionė aplink pasaulį.

Ekspertai Vilniuje

Rasa Tilvikienė
Turizmo skyriaus vadovė

+370 652 25258 / rasa@glotera.lt

VIOLETA KENSMINAITĖ
Individualių kelionių vadovė

+370 670 30839 / violeta@glotera.lt

OKSANA BARABAŠ
Kelionių vadybininkė

+370 655 99900 / oksana@glotera.lt