apie mus

„Glotera“ yra uždara kelionių agentūra, keliautojų norus verčianti prisiminimais jau daugiau nei 20 metų. Čia dirba kelionių autoriai, organizuojantys išskirtines keliones ir patirtis, kurių atkartoti neįmanoma.

Tarp mūsų paslaugų – autorinės kelionės į artimus ir tolimus pasaulio kampelius, verslo išvykų organizavimas bei profesionali pagalba keliautojams, norintiems dalį savo kelionės rūpesčių perduoti ekspertams.

Mūsų veiklos principai

Uždarumas

Esame atviri pasauliui, tačiau savo paslaugas teikiame uždaram klientų ratui. Per kelis veiklos dešimtmečius subūrėme daugybę keliautojų, kurie vertina mūsų atsidavimą iki smulkmenų apgalvotų patirčių organizavimui. Siekiame ir toliau dirbti su tokia bendruomene, todėl keliones naujiems klientams organizuojame tik gavę rekomendaciją iš esamų „Gloteros“ keliautojų.

Partnerystė

Esame pasaulinės turizmo ekspertų bendruomenės dalis ir bendradarbiaujame su partneriais, kurie kasdienėje veikloje veikia autentiškai, tvariai ir siekdami aukščiausių standartų. Narystė išskirtinių kelionių agentūrų tinkle „Virtuoso“ užtikrina ypatingas privilegijas klientams. Esame pripažinti Tarptautinės oro vežėjų asociacijos (IATA), o „Airtours Deluxe Club“ mums pirmiesiems Baltijos šalyse ir Lenkijoje suteikė aukščiausios kategorijos eksperto statusą.

Profesionalumas

Įgyvendindami savo pažadą kurti keliones, kurios savo kokybe tiktų net patiems išrankiausiems, įsipareigojame kasdien tobulėti. Todėl mūsų kelionių autoriai kartu yra ir nepailstantys keliautojai, pirmieji sužinantys apie ekskliuzyvias patirtis, naujausias tendencijas ir išskirtinius pasiūlymus.

Kaip tapti klientu?

Jei esamas klientas parekomendavo Jums „Glotera“ paslaugas ir pasidalijo kontaktiniais duomenimis, susisiekite su mumis ir, patvirtinę rekomendaciją, imsimės Jūsų kelionės planavimo.