Ekspertiškumas ir idėjų naujumas

Nuolat ieškome naujų ir įdomių vietų, sekame kelionių tendencijas. Turime ką pasiūlyti net išrankiausiam ir daug mačiusiam keliautojui.

Individualus požiūris

Kiekviena kelionė turi būti tokia pat unikali, kaip ir Jūs, todėl atsižvelgiame į visus Jūsų pageidavimus ir įkūnijame pačias drąsiausias Jūsų idėjas.

išskirtinis dėmesys detalėms

Asmeninis kelionių ekspertas pasirūpins visomis kelionės detalėmis ir Jums beliks tik mėgautis kelione. Jūsų kelionė mums baigiasi tik tada, kai Jūs grįžtate namo.

iata narystė

Turime tiesiogines sutartis ir esame visų pagrindinių oro linijų atstovais. Tai garantuoja mūsų klientams galimybę įsigyti skrydžio bilietus bet kuria kryptimi.

patikimi ir kruopščiai atrinkti partneriai

Kruopščiai atrinkome partnerius – bendraminčius, unikalius kelionių vadovus ir gidus įvairiose pasaulio šalyse. Tai yra mūsų neįkainojama patirtis ir kontaktai, kaupti net nuo 2001 metų.

Klientų rekomendacijos

Mūsų klientai rekomenduoja mus savo partneriams ir draugams. Daugiau nei 90% mūsų klientų ateina pagal rekomendacijas ir tai yra mums aukščiausias atlygis.

Apie mus

Esame IATA (Tarptautinės oro vežėjų asociacijos) akredituota profesionalų komanda teikianti išskirtinių ir verslo kelionių paslaugas jau beveik 20 metų. Kruopščiai ir atsakingai atrinkti partneriai – bendraminčiai, unikalių kelionių vadovai ir gidai įvairiose pasaulio šalyse – leidžia garantuoti teikiamų paslaugų kokybę ir patikimumą. Savo darbe vadovaujamės individualiu požiūriu į klientą, atsižvelgiame į asmeninius poreikius ir pomėgius, stengiamės įgyvendinti net drąsiausias idėjas. Kasdien ieškome naujų ir įdomių vietų, tobuliname jau išbandytus maršrutus, stebime kelionių tendencijas, tad turime ką pasiūlyti net išrankiausiam ir patyrusiam keliautojui. Profesionali kelionių ekspertų komanda derindama boutique stiliaus darbą su modernių technologijų įrankiais, kruopščiai parenka tinkamiausius kelionės elementus ir kuria unikalias autorines keliones. Kiekviena mūsų kelionė yra iki smulkmenų apgalvotas planas, kuris baigiasi tik tada, kai Jūs grįžtate namo.

Džiaugiamės, jog išskirtinę kokybę ir dėmesį vertinantys klientai ne tik sugrįžta, bet ir rekomenduoja mūsų paslaugas partneriams bei draugams. Daugiau nei 90% žmonių atranda mus pagal jau keliavusiųjų rekomendacijas ir tai yra didžiausias mūsų atlygis.

2021 metais išduotas ISO 9001:2015 sertifikatas patvirtina įmonės kokybės vadybos sistemos atitikimą naujausiai ISO 9001 standarto redakcijai.