Kelionių pasiūlymai

Mūsų kelionių autoriai dalinasi savo atrastais kelionių pasiūlymais, padėsiančiais kurti išskirtinius prisiminimus. Nepraleiskite progos, nes kai kurie pasiūlymai galioja tik ribotą laiką.

Maldyvai pasižymi žydriausiais ir baltojo smėlio paplūdimiais, koraliniais rifais bei turkio spalvos lagūnomis. Pasirinkusiems poilsį šioje vietoje, užtikrinamas privatumas su išskirtine atostogų patirtimi.

Plačiau

Planuojate romantiškas atostogas dviese ar norite išskirtinės kelionės kartu su šeima rudenį? Siūlome Jums viešnagę Maldyvuose – tai unikali vieta dėl savo klimato bei geografinio išsidėstymo.

Plačiau

Taip ilgai lauktą vasarą norėtumėte pažymėti kaip nors ypatingai mėgaujantis šimtmečius menančia Europos kultūra bei siaurų gatvelių žavesiu? Kviečiame atvykti į Veneciją – daugelio žinomą kaip meilės miestą, kuriame pildosi slapčiausi troškimai.

Plačiau

Kaip sakė britų aktorės Audrey Hepburn personažė filme Sabrina: „Paryžius – visada gera idėja“. Tai miestas, kupinas kultūros, architektūros lobių, jaukių meno galerijų, gastronominių patirčių, nacionalinių muziejų.

Plačiau

La dolce vita – tai itališkas kvietimas patirti saldų gyvenimą su visais jo siūlomais malonumais ne tik mėgaujantis amžius menančiomis architektūros paslaptimis, tačiau taip pat atrandant kūno ir sielos atgaivą.

Plačiau