AUTORINĖS KELIONĖS

Visi keliautojo norai, svajonės ir idėjos gali virsti realybe, kai juos išgirsta patyrę kelionių autoriai. „Glotera“ komanda, apkeliavusi daugybę pasaulio kampelių, padės pasimatyti su pasauliu tiems, kurie ieško autentiško potyrio ir nedylančių prisiminimų. Mūsų kuriamos kelionės gali būti teminės, padėti panirti į poilsį arba į kvapą gniaužiančius nuotykius.

KELIONĖS Į KOSMOSĄ

Tai, apie ką anksčiau galėjote tik pasvajoti, dabar – įgyvendinama. Milijardieriaus Richardo Bransono įkurta bendrovė „Virgin Galactic“ siūlo įsigyti bilietą, leisiantį pakilti virš Žemės orbitos. Dėl limituoto vietų skaičiaus šią unikalią kelionę galima įsigyti tik pasauliniam tinklui „Virtuoso“ priklausančiose kelionių agentūrose. Lietuvoje šiam tinklui priklausome tik mes, taigi, padėsime Jums atverti vartus į šią unikalią patirtį.

GASTRONOMINĖS KELIONĖS

Nuo pažinčių su maisto produktų gamyba ir istorija iki gardžiausių pasaulio skonių degustavimo. Nuo Prancūzijos vyndarių iki Japonijos sušių meistrų. Padėsime patirti unikaliausias gastronomines patirtis klausantis meistrų, uodžiant aromatus ir degustuojant autentiškus skonius.

SVEIKATINGUMO KELIONĖS

Atrasti ryšį su savimi ir stiprinti sveikatą geriausia ten, kur atsipalaidavimas aplanko savaime. Kelionių autoriai sukurs jums dvasinę ir fizinę sveikatą puoselėjantį potyrį, kur grynas oras, mineralų versmės, savo sričių profesionalai ir tobulai komfortiška aplinka padės atrasti energijos tėkmę.

EKSPEDICIJOS SU MOKSLININKAIS

Mūsų kelionių autoriai padės pažinti pasaulį ir prisiliesti prie įspūdingiausių gyvosios gamtos ir kultūros objektų. Tam organizuojame ekspedicines keliones, kuriose keliautojus lydi mokslininkai tyrėjai, pristatantys savo temas ir padedantys susitikti su pasaulio įdomybėmis iš arti.

VESTUVĖS IR MEDAUS MĖNUO UŽSIENYJE

Gražiausių gyvenimo akimirkų vaizdai unikaliausiose pasaulio vietose tampa realybe mūsų kelionių autorių rankose. Organizuodami vestuves ir medaus mėnesio keliones, darome viską, kad jaunavedžiams galvoti reikėtų tik apie vienas kitą.

SAFARIO KELIONĖS

Safario kelionės – jau seniai nėra atradimų ar medžioklės išvykos. Dabar safario patirtis leidžia įamžinti Afriką ir jos gyvūniją akimis bei fotoaparatais. Mes pasirūpinsime, kad įspūdingas dienos programas papildytų komfortiška viešnagė stovykloje – autentiškose palapinėse, vilose ar prabangiausiose lodžijose.

SLIDINĖJIMAS

Žiemos sporto mėgėjams mūsų kelionių autoriai siūlo purų sniegą, giedrą dangų ir patogią infrastruktūrą geriausiuose pasaulio slidinėjimo kurortuose. Pasirūpinsime kiekviena detale – nuo įrangos pervežimo ar nuomos iki vakarienių restoranuose.

KELIONĖ PRABANGIAIS TRAUKINIAIS

Didžiulis restoranas, baras, SPA, poilsio erdvė, gyvos muzikos koncertai. Visa tai telpa į prabangią kelionę traukiniu, už kurio langų skrieja gražiausi peizažai. Mūsų kelionių autoriai suorganizuos jums penkių žvaigždučių atostogas viešbutyje, skriejančiame ant traukinio bėgių.

KRUIZAI

Nedaug dalykų savo romantika prilygsta prabangiam kruizui. Kelionių autoriai padės išsirinkti, kurį pasaulio kraštą šįkart pažinsite apsistoję viešbutyje, skriejančiame bangomis, ir pasirūpins visomis rezervacijos ir planavimo detalėmis.

VERSLO KELIONĖS

Organizuodami komandiruotes ir kitas verslo keliones mes atsižvelgiame į svarbiausius keliautojų poreikius – pasiekti tikslą greitai, apsigyventi patogioje vietoje ir viešnagę praleisti erdvėje, kuri padės atsipalaiduoti ir susikaupti svarbiems susitikimams.

MOTYVACINĖS KELIONĖS

Vis daugiau įmonių savo darbuotojus džiugina kelionėmis, kuriomis atsidėkojama už indėlį į verslo sėkmę. Darbuotojams ir jų komandoms skirtose kelionėse didžiausias dėmesys skiriamas poilsiui, bendravimui ir įsimintinoms pramogoms. Kelionių autoriai pasirūpins, kad motyvacinės kelionės tilptų į įmonės biudžetą, bet savo kokybe viršytų darbuotojų lūkesčius.

KELIONIŲ PASLAUGOS

Jei kelionę organizuojate patys, bet norite patikimo partnerio pagalbos, mūsų kelionių autoriai pasiruošę ištiesti ranką tada, kai labiausiai reikia. Galime pasirūpinti bet kuriuo kelionės planavimo etapu – nuo transporto iki pramogų.

TRANSPORTAS

Mūsų kelionių autoriai užtikrins tinkamiausius transporto pasiūlymus jūsų poreikiams. Keliautojui atskleidus savo lūkesčius, „Glotera“ komanda rezervuos lėktuvų, keltų, traukinių, autobusų ar kitų transporto priemonių bilietus, o išrankiausiems keliautojams padės pasirūpinti privataus lėktuvo rezervacija. Jei atvykę į kelionės tikslą toliau keliausite patys, rasime jums automobilių, kemperių ir jachtų nuomos pasiūlymus, o jei rinksitės atsipalaiduoti šimtu procentų – patikimas pervežimo paslaugas.

VIEŠNAGĖ

Jums užteks panorėti ir savo norus pašnibždėti mūsų kelionių autoriams, kad atvykus į kelionės tikslą jūsų lauktų svajonių viešbutis, privati vila ar apartamentai pilyje. Mes galime rasti autentišką viešnagės vietą, kurioje būsite apsupti šimtametės istorijos arba modernumo, vietos tradicijų arba kultūrų šurmulio. Žinome, kur apsistoti patiks šeimoms, o kur – visiško privatumo ieškančioms poroms.

SAUGUMAS IR PATOGUMAS

Jei norite sutaupyti laiko išvengdami dokumentų rengimo bei vietos taisyklių studijavimo, mūsų komanda šias užduotis perims iš jūsų. Pasirūpinsime vizomis, kelionių draudimu ar oro uosto reikalais – pradedant automobilio stovėjimu, baigiant greita patikra, verslo klubais bei VIP paslaugomis. Mums svarbiausia, kad jūsų kelionė praeitų sklandžiai.

PRAMOGOS

Sodrios, gardžios ir vietos atspalviais nuspalvintos patirtys užtikrins, kad kelionė įsimintų ilgam. Mūsų kelionių autoriai už jus ras įdomiausias ekskursijas, profesionaliausius gidus ar renginius bei pasirūpins jų rezervacija. Klientams, kurie ieško gastronominių patirčių, pasiūlysime staliukų rezervacijas geriausiuose pasaulio restoranuose.

DOVANŲ ČEKIAI

Dovanoti kelionę – dovanoti pasimatymą su pasauliu, kuris praturtins ir išliks kartu visam gyvenimui. „Gloteros“ dovanų čekiai yra rezervacija, kuri garantuos išskirtinį kelionių autorių dėmesį tam, kad dovanos gavėjai leistųsi į svajonių kelionę.