fbpx

Amerika atsidaro: ką įdomaus nuveikti svajonių šalyje?

Prieš gerą mėnesį pasirodžius naujienoms, kad Jungtinės Amerikos Valstijos atveria duris visiems pasiskiepijusiems nuo Covid-19 turistams iš 26 Šengeno erdvės šalių, kelionių mylėtojai su nekantrumu pradėjo laukti, kada galės vėl aplankyti dangoraižių, kanjonų ir laisvės šalį. Nors vasara ir populiaresnis laikas kelionėms į JAV, bet žiemą čia taip pat netrūksta įdomios veiklos.

Ruduo Dubajuje: suderinkite darbą, poilsį ir pramogas

Po visą vasarą trunkančių karščių Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE) įsivyrauja kur kas malonesni orai, kurie tampa viena iš priežasčių aplankyti šią šalį rudenį. Prabanga pulsuojantis ir auksu tviskantis Dubajus – kone populiariausia atostogų vieta visoje šalyje. Čia puikiai galima suderinti tiek pramogas su visa šeima mieste, tiek poilsį prie jūros, tiek ir darbo galimybes.

Rudens kelionė gurmanams: trumų medžioklė ir festivalis Italijoje

Ruduo – puikus metas gurmanų atostogoms, kuomet daugumoje Pietų Europos šalių ne tik nuimamas šviežias derlius, bet ir sudygsta trumai, italų vadinami tartufi. Būdami vienais brangiausių delikatesų, šie grybai vertinami dėl savo ypatingo skonio ir kvapo, kuris panašus į žinduolių skleidžiamus feromonus! Kad grybai neprarastų šių savybių, juos reikia suvartoti kuo greičiau, idealiausiai iškart po jų suradimo.

Kelionė privačiu lėktuvu: ko tikėtis?

Per paskutinį dešimtmetį išskirtinių kelionių sektoriuje vis daugiau klientų rinkosi skristi privačiais lėktuvais, o paskutiniai metai, kuomet pasaulyje siaučia virusas, susidomėjimas tokiu keliavimo būdu dar labiau išaugo. Tokios kelionės puikiai tinka tiek skrendant verslo reikalais, kai reikia skubiai ryte per pusryčius būti Ciuriche, o vakare laukia vakarienė Madride, tiek ir laisvalaikio tikslais, kaip kad trumpam savaitgalio pabėgimui su šeima ar net kelionei aplink pasaulį.

Mes priimti į pasaulinį kelionių agentūrų tinklą „Virtuoso“

Jau daugiau nei 20 metų „Virtuoso“ prekės ženklas siejamas su išskirtinių ir prabangių kelionių organizavimu. Šiandien „Virtuoso“ yra viena iš ryškiausių ir žinomiausių asociacijų nemasinio, premium klasės turizmo srityje. Tinklo tikslas – teikti klientams aukščiausio lygio paslaugas ir patirtis bei unikalius, kitiems neprieinamus pasiūlymus. Pagrindinė šios asociacijos sėkmės paslaptis – kruopščiai atrinkti asociacijos nariai, atitinkantys aukštus reikalavimus, asmeniniai ryšiai ir asmeninė ekspertinė patirtis. Asociacija vienija geriausius kelionės patarėjus.

Pasakiškos atostogos Jungtiniuose Arabų Emyratuose

Jungtiniai Arabų Emyratai – kontrastų šalis. Senosios tradicijos čia susipina su šiuolaikiniu gyvenimo tempu, todėl keliautojai, atvykę į šią šalį, neatsistebi tiek arabišką pasaką primenančiomis mečetėmis, tiek milžiniškais dangoraižiais. Tiek vietinėmis šurmuliuojančiomis turgavietėmis, tiek aukščiausios klasės prekybos centrais. O kur dar smėlingos dykumos kopos, pasakiško grožio paplūdimiai ir krištolo skaidrumo jūra. Jungtiniai Arabų Emyratai – šalis, kuri patiks tiems keliautojams, kurie savo atostogų metu nori įvairiapusiško poilsio: tiek pažintinio, tiek poilsinio.

Ką aplankyti ar nuveikti kontrastų kupinoje Meksikoje?

Svajojate apie kontrastų kupinas egzotiškas atostogas? Kodėl jums neaplankius Meksikos? Tai ypatingos atmosferos šalis, kur spalvos, garsai, emocijos ir kvapai tiesiog neleidžia šypsenai dingti nuo veido. Sniego baltumo paplūdimiai, smaragdinė jūra, džiunglėse paskendę tūkstantmečius skaičiuojantys Majų miestai ir piramidės, aplink lakstančios beždžionės, įvairiaspalviai paukščiai ir pelkėse snaudžiantys krokodilai. O kur dar aštroka bei pikantiška nuostabaus skonio vietinė virtuvė! O muzika, žmonės – čia niekas nieko neima į galvą, visuotinis atsipalaidavimas ir lengvumas visur, kur eini ir ką darai!

Prestižinio žurnalo „LUX Life magazine“ apdovanojimas

Baigiantis neregėtų išbandymų kupiniems 2020 metams, mus apima neišpasakytas jausmas, kai nuoširdus mūsų komandos darbas, per dvidešimt veiklos metų sukaupta patirtis ir besąlygiškas agentūros dėmesis klientams neliko nepastebėti. Didžiuojamės pirmieji Lietuvai pelnę britų prabangos gyvenimą aprašančio žurnalo „LUX Life magazine“ apdovanojimą „Best Full-Service Travel Agency“ kategorijoje „Travel & Tourism Awards“.