fbpx

Mes priimti į pasaulinį kelionių agentūrų tinklą „Virtuoso“

Jau daugiau nei 20 metų „Virtuoso“ prekės ženklas siejamas su išskirtinių ir prabangių kelionių organizavimu. Šiandien „Virtuoso“ yra viena iš ryškiausių ir žinomiausių asociacijų nemasinio, premium klasės turizmo srityje. Tinklo tikslas – teikti klientams aukščiausio lygio paslaugas ir patirtis bei unikalius, kitiems neprieinamus pasiūlymus. Pagrindinė šios asociacijos sėkmės paslaptis – kruopščiai atrinkti asociacijos nariai, atitinkantys aukštus reikalavimus, asmeniniai ryšiai ir asmeninė ekspertinė patirtis. Asociacija vienija geriausius kelionės patarėjus.

Pasakiškos atostogos Jungtiniuose Arabų Emyratuose

Jungtiniai Arabų Emyratai – kontrastų šalis. Senosios tradicijos čia susipina su šiuolaikiniu gyvenimo tempu, todėl keliautojai, atvykę į šią šalį, neatsistebi tiek arabišką pasaką primenančiomis mečetėmis, tiek milžiniškais dangoraižiais. Tiek vietinėmis šurmuliuojančiomis turgavietėmis, tiek aukščiausios klasės prekybos centrais. O kur dar smėlingos dykumos kopos, pasakiško grožio paplūdimiai ir krištolo skaidrumo jūra. Jungtiniai Arabų Emyratai – šalis, kuri patiks tiems keliautojams, kurie savo atostogų metu nori įvairiapusiško poilsio: tiek pažintinio, tiek poilsinio.

Ką aplankyti ar nuveikti kontrastų kupinoje Meksikoje?

Svajojate apie kontrastų kupinas egzotiškas atostogas? Kodėl jums neaplankius Meksikos? Tai ypatingos atmosferos šalis, kur spalvos, garsai, emocijos ir kvapai tiesiog neleidžia šypsenai dingti nuo veido. Sniego baltumo paplūdimiai, smaragdinė jūra, džiunglėse paskendę tūkstantmečius skaičiuojantys Majų miestai ir piramidės, aplink lakstančios beždžionės, įvairiaspalviai paukščiai ir pelkėse snaudžiantys krokodilai. O kur dar aštroka bei pikantiška nuostabaus skonio vietinė virtuvė! O muzika, žmonės – čia niekas nieko neima į galvą, visuotinis atsipalaidavimas ir lengvumas visur, kur eini ir ką darai!

Prestižinio žurnalo „LUX Life magazine“ apdovanojimas

Baigiantis neregėtų išbandymų kupiniems 2020 metams, mus apima neišpasakytas jausmas, kai nuoširdus mūsų komandos darbas, per dvidešimt veiklos metų sukaupta patirtis ir besąlygiškas agentūros dėmesis klientams neliko nepastebėti. Didžiuojamės pirmieji Lietuvai pelnę britų prabangos gyvenimą aprašančio žurnalo „LUX Life magazine“ apdovanojimą „Best Full-Service Travel Agency“ kategorijoje „Travel & Tourism Awards“.