NEMOKAMA NAKVYNĖ VIEŠBUTYJE „SHANGRI-LA PARIS“

Kaip sakė britų aktorės Audrey Hepburn personažė filme „Sabrina“: „Paryžius – visada gera idėja.“. Tai miestas, kupinas kultūros, architektūros lobių, jaukių meno galerijų, gastronominių patirčių, nacionalinių muziejų.

Pateikti užklausą

Apie kelionę / mūsų kelionių autoriai rekomenduoja

Apsistokite 4 viešnagėms buvusiuose princo Rolando Bonaparto namuose – dabartiniame penkių žvaigždučių viešbutyje „Shangri-La Paris“, o mokėkite tik už 3 nakvynes.

Keliavimo periodas:

  • Nuo dabar iki 2024 m. balandžio 25 d.
  • Nuo 2024 m. spalio 20 d. iki gruodžio 26 d.

Rezervuoti galima iki 2024 m. spalio 20 d.

Sąlygos:

  • Rezervuojant 3 nakvynes iš eilės, 4 – nemokama.
  • Pasiūlymas galioja rezervuojant šiuos apgyvendinimo tipus: Superior, Deluxe, Terrace kambarius ir Deluxe, Duplex, Junior ir Junior Suite Paris View apartamentus.
  • Šiam pasiūlymui taikomos ir Virtuoso privilegijos Gloteros klientams.

Paris je t’aime… – frazė, kurią ištaria ne vienas, patyręs šio miesto stebuklingą atmosferą vaikščiodamas autentika dvelkiančiomis gatvėmis, susipažindamas su vietine kultūra, menu, žymiaisias skanėstais bei užburiančia kalba.

*Kiekvienam pasiūlymui galioja atskiros sąlygos ir rezervavimo terminai – dėl detalesnės informacijos kreipkitės asmeniškai.

SUSIDOMĖJOTE KELIONĖS PASIŪLYMU?

Užpildykite žemiau esančią formą – joje pateikite savo kontaktinius duomenis bei pageidavimus ir klausimus. Gavę Jūsų užklausą, kelionių autoriai susisieks kaip galima greičiau.