Pasakiškos atostogos Jungtiniuose Arabų Emyratuose

Jūratė Valčiukė

Jungtiniai Arabų Emyratai – kontrastų šalis. Senosios tradicijos čia susipina su šiuolaikiniu gyvenimo tempu, todėl keliautojai neatsistebi arabišką pasaką primenančiomis mečetėmis, milžiniškais dangoraižiais, vietinėmis šurmuliuojančiomis turgavietėmis ir aukščiausios klasės prekybos centrais. O kur dar smėlingos dykumos kopos, pasakiško grožio paplūdimiai ir krištolo skaidrumo jūra. Jungtiniai Arabų Emyratai patiks tiems, kurie svajoja apie įvairiapuses – tiek pažintines, tiek poilsines – keliones.

Keliaudami po šią šalį nesusidursite su įkyriais siūlymais ką nors įsigyti (gal tik vietiniame prieskonių turguje). Priešingai – visi maloniai jums šypsosis ir tik kukliai paklaus, ar nereikia padėti. Jungtiniai Arabų Emyratai patenka į saugiausių pasaulio šalių dešimtuką ir keliauti čia tikrai malonu.

Galimybė pasimėgauti ir pasilepinti – būtent dėl šių dalykų nuoširdžiai rekomenduotume atvykti į Jungtinius Arabų Emyratus. Pasaulyje yra vietų, kurių stiprioji pusė yra prabanga, o Jungtiniai Arabų Emyratai moka prabangai suteikti dar daugiau vertės – ypač, jei atsakingai pasirinksite vietas ir viešbučius.

Šią šalį kasmet aplanko milijonai turistų iš viso pasaulio. Taigi nieko keista, kad rekordų griovėjas Dubajus svečius pasitinka neįtikėtinos prabangos viešbučiais. Pristatome jums kelis mūsų kelionių autorių aplankytus ir gerai įvertintus viešbučius.

„Madinat Jumeirah“ 

Tai – įspūdingas viešbučių ir restoranų kompleksas, kurio architektūra ir interjeras atspindi senosios Arabijos tradicijas. Visa teritorija išraizgyta vandens kanalais, kuriais plaukioja arabiškos abra valtelės. Šiais tradiciniais vandens taksi svečiai iš kambarių plukdomi į restoranus bei paplūdimį. Kompleksui priklauso dviejų kilometrų ilgio privati paplūdimio pakrantė. Šis prabangus kurortas turi net savo tradicinį turgų. Čia taip pat rasite įspūdingą, be galo išpuoselėtą sodą. Pavalgyti galima viename iš gausybės restoranų.

Visa tai priklauso „Jumeirah“ tinklui – kaip, beje, ir šalimais įsikūręs vandens atrakcionų parkas „Wadi Wadi“. Tad šis kompleksas itin populiarus tarp šeimų su įvairiausio amžiaus vaikais. Visi komplekse esantys viešbučiai – išskirtiniai ir įspūdingi, taigi galite rinktis jūsų širdžiai mieliausią: rūmų stiliaus „Jumeirah Al Qasr“, arabišką tradicinį beduinų stiliaus „Jumeirah Mina A’Salam“ ar patį naujausią modernesnio stiliaus „Jumeirah Al Naseem“. Vertinantys privatumą gali apsistoti tradiciniuose vasarnamiuose „Jumeirah Dar Al Masyaf“. Komplekso pasididžiavimas – kvapą gniaužiančios privačios „Malakiya“ vilos.

„Nikki Beach Resort & Spa Dubai“

Šiuo metu tai vienas populiariausių Dubajaus viešbučių. „Nikki Beach“ vardas jau savaime byloja apie šiuolaikinį dizainą, madą, muziką ir meną. Visą tai rasite šiame kurorte, alsuojančiame prabanga ir visiška laisve. Viešbutis išsiskiria lokacija – net ir tokiame didmiestyje kaip Dubajus vos per 15–20 minučių pasieksite centrą, oro uostą ir daugelį lankytinų objektų. Viešbutis turi visiškai privatų didžiulį paplūdimį ir visame pasaulyje pagarsėjusį „Nikki Beach Club“. Būkite stilingi ir švęskite gyvenimą, apsistoję šiame viešbutyje!

Karščiausia 2023 metų naujiena – naujasis „Atlantis“ viešbutis

2023 metų vasario 10 dieną Dubajuje atidarytas ilgai lauktas ekstravagantiškas viešbutis „Atlantis The Royal“. Projektui buvo išleista solidi 1,4 mlrd. JAV dolerių suma, tad jau spėję juo pasimėgauti mūsų klientai tikrai nenusivylė.

Jūsų laukia erdvūs modernūs kambariai su užburiančiais jūros vaizdais (o kai kurie – net su privačiais baseinais), 17 pasaulinio lygio restoranų, privati ir itin ilga balto smėlio paplūdimio atkarpa bei daugybė pramogų. Mažuosius sunkiai atitrauksite nuo čia esančio didžiausio pasaulyje vandens parko su daugiausiai pasaulyje – net penkiasdešimčia! – vandens čiuožyklų. Jei ieškote ramybės, viešbutyje rasite du vien suaugusiesiems skirtus paplūdimio klubus ir didžiulį SPA centrą.